Strefa SPA & Wellness

Wellness to styl życia, którego podstawową regułą jest łączenie zdrowia i dobrego samopoczucia z przyjemnością, tak aby osiągnąć harmonię duszy i ciała. Pozwala on osiągnąć maksymalny potencjał w każdej dziedzinie życia uwzględniając zarówno czynniki fizyczne, duchowe, emocjonalne, intelektualne, jak i zawodowe, społeczne i środowiskowe.

Termin SPA pochodzi od łacińskiej sentencji „Sanus per aquam” czyli Zdrowie poprzez wodę. Jest to swego rodzaju przedłużenie wellness, zajmujące się przywracaniem harmonii ducha i ciała przy zastosowaniu kąpieli wodnych oraz związanych z nimi zabiegami.

W Strumiany Spa możecie Państwo wybrać swój własny sposób wcielania filozofii Wellness w życie tak, by ciało i duszę doprowadzić do współbrzmienia. Wiemy że czas to luksus, że wartościowe są godziny, które przeznaczamy tylko dla siebie, że regeneracja zdrowia to znaczy również  – delektować się pięknymi stronami życia, zbierać nowe siły, zażywać świeżości.

W Strumiany Spa oferujemy szeroki zakres zabiegów pielęgnacyjnych, które przybierając formę rytuału, regenerują ciało, jak również stan ducha i odprężenie dla zmysłów.

CENNIK:

Zestaw Spa (Wypożyczenie na czas pobytu) szlafrok, jednorazowe obuwie SPA – 10 zł/os

Korzystanie z całej strefy Wellness-Spa czyli Jacuzzi, Sauny suchej, Łaźni parowej, Leżanek kamiennych – 40 PLN\OS. (1 H)

Korzystanie z Solarium 1 min – 1,50 PLN